JocKEYS

Katalog • Promocja • Biznes • Firma    

Transport

Wycieczki szkolne do Poznaniawww.paradiso.net.pl

Jedną ze specjalności biura podróży Paradiso stanowią pasjonujące wycieczki szkolne. Poznań to lokalizacja ich siedziby, dlatego to właśnie z tego miasta ruszają organizowane przez nich wyjazdy. Może to być np. jednodniowa wyprawa do Niemiec, podczas której uczniowie zapoznają się z zabytkami Berlina lub Drezna. Inną ciekawą propozycję stanowi wycieczka szkolna na Dolny Śląsk, obejmująca między innymi zwiedzanie Zamku Grodno oraz wizytę w Górach Sowich (w tym zdobycie Wielkiej Sowy). Ponadto, w ofercie są również lokalne wyjazdy do miejscowości na terenie Wielkopolski.
Biuro Podróży Paradiso
ul. Czarnieckiego 9a
61-538 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 570 550 155
Wczysy w Hiszpaniiwww.orlando.com.pl

Biuro podróży Orlando Travel pomoże Ci zaplanować wczasy w Hiszpanii. W ofercie znajdą Państwo wycieczki autokarowe oraz bardziej spersonalizowane wczasy. Zespół, po zapoznaniu się z Państwa preferencjami oraz oczekiwaniami dotyczącymi wczasów, przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę. Orlando Travel dba o komfort i bezpieczeństwo swoich Klientów. Przez blisko 20 lat, z ich usług skorzystało setki podróżnych oraz pielgrzymów. Zapoznaj się z dedykowaną aplikacją i .. Wyszukaj wyjazd swoich marzeń.. już teraz!
Orlando Travel. Biuro Podróży
ul. Popiełuszki 2D
32-050 Skawina
woj. małopolskie
Telefon: 12 276 24 39
Oprogramowanie dla transportuwww.soloplan.fr

Soloplan to międzynarodowa firma, wyspecjalizowana w opracowywaniu innowacyjnego oprogramowania przedsiębiorstwa transportowego. Jest to kompleksowe narzędzie, które na różnych płaszczyznach usprawnia pracę tego rodzaju firmy. Można przy jego pomocy zarówno planować trasy oraz obliczać koszt przejazdu, jak i dysponować niezbędną dokumentacją. Program CarLo łączy w sobie funkcjonalność i intuicyjną obsługę, a co więcej, może działać w wielu językach. Zabezpiecza też poufne dane przedsiębiorstwa transportowego.
Soloplan France SARL
ul. 40 Avenue Albert Einstein
17000 La Rochelle
woj.
Telefon: 0579977020
Partner w transporcietransport-paszkowscy.pl

Firma Transportowa AS Trans to strzał w dziesiątkę w przypadku, gdy szukasz sprawdzonego partnera świadczącego przewóz żywności. Na stronie internetowej transport-paszkowscy.pl znajdziesz wiele informacji na temat specyfiki tego rodzaju usług. Transport artykułów spożywczych jest objęty bardzo restrykcyjnymi wymaganiami, które firma AS-Trans spełnia w stu procentach. Nowoczesna flota z chłodniami, które są nieustannie monitorowane zapewnia idealne warunki do transportu żywności.
AS-TRANS
ul. Letnia 13
05-140 Jachranka
woj. mazowieckie
Telefon: 227 681 283
Transport ponadgabarytowy maszyn rolniczychmx-cargo.pl

Nowoczesna Firma ponadgabarytowa Maxi Cargo będąca jedną z lepszych na rynku chciała by zaoferować profesjonalne usługi transportowe. Chcemy zaoferować skuteczny transport maszyn budowlanych, transport maszyn rolniczych, transport nienormatywny, niskopodwoziowy,transport ponadgabarytowy i wielkogabarytowy, maszyny budowlane, rolnicze, części przemysłowe, transport łodzi. Mamy duże doświadczenie, sprzęt nowoczesny i system monitorujący gdzie dokładnie obecnie znajduje się towar. pilotaż, doradztwo, usługi logistyki i spedycji, gromadzenie niezbędnych dokumentów. Przedsiębiorstwo Maxi Cargo to nie tylko transport maszyn rolniczych ale przede wszystkim transport ponadgabarytowy dowolnego produktu, o dowolnej budowie i masie. Zapraszamy do poznania wszystkich usług w naszym serwisie mx-cargo.pl oraz do naszej siedziby w mieście Swarzędz.
Maxi Cargo
ul. Os. E. Raczyńskiego 31/13
62-020 Swarzędz
woj. wielkopolskie
Telefon: 61 610 10 26
Strona WWWwww.taxi919zakopane.pl

Flota taksówek 919 z Zakopanego proponuje usługi transportowe przez całą dobę z bezpłatnym przyjazdem po klienta, transfery na dworzec PKP, a także przewóz przesyłek kurierskich. Nasi stali pasażerowie mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, a każdemu przysługuje prawo do wyboru samochodu z klimatyzacją. Radio Taxi 919 Zakopane to zaufana marka, wyróżniająca się miłą obsługą i niskimi cenami.