JocKEYS

Katalog • Promocja • Biznes • Firma    

Szkolenia

Dobry pomysł na przyszłośćwww.psw.jaslo.pl

W Podkarpackiej Szkole Wyższej w Jaśle można zapisać się między innymi na studia z ekonomii, na stopniu licencjackim lub magisterskim. Jest to niezwykle pasjonująca dziedzina, która pozwala zrozumieć wiele skomplikowanych z pozoru zjawisk, a także zapewnić sobie wysokie kwalifikacje, które pomogą w przyszłości znaleźć dobrą pracę. Na kierunku dostępne są różne specjalizacje, w tym np. rachunkowość i podatki, informatyka w biznesie czy ekonomika usług oraz handlu. Studenci poznają specjalistyczną terminologię, techniki oraz narzędzia statystyczne i o wiele więcej.
Podkarpacka Szkoła Wyższa im. bł. ks. Władysława Findysza
ul. Na Kotlinę 8
38-200 Jasło
woj. podkarpackie
Telefon: 13 445 95 13
Nauka śpiewu w Poznaniuwww.benignajaskulska.pl

Wiele osób chciałoby nauczyć się czysto śpiewać, jednak zwykle nie podejmują dodatkowych kroków, by podnieść swoje umiejętności. W Poznaniu swoją działalność prowadzi Benigna Jaskulska – prawdziwa profesjonalistka, która już od wielu lat zajmuje się emisją głosu oraz szkoleniem specjalistów. Przeprowadzona przez nią nauka śpiewu z pewnością będzie miała ogromny wpływ na Twoją technikę. Jeśli jesteś zainteresowany takimi usługami, wejdź na stronę internetową, by dowiedzieć się więcej o tej ofercie.
Benigna Jaskulska
ul. Koronna 3/22
60-652 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 516 166 777
Artur Partykaarturpartyka.com.pl

Jednym z najbardziej znanych sportowców lekkoatletycznych jest Artur Partyka. Urodzony w 1969 roku, już od najmłodszych lat interesował się sportem i odnosił w nim znaczne sukcesy. W latach 1992-1998 był jednym z najskuteczniejszych lekkoatletów, ponieważ jeśli startował w zawodach to zwykle zajmował jedno z miejsc na podium. Aż osiem razy umieszczony został w dziesiątce rankingu światowego tzw Track and Field News. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nim więcej, wejdź na jego stronę internetową, by uzyskać dodatkowe informacje.
Sprawdź ofertę kursówhscentrum.eu

Centrum szkoleniowe H&S Training prowadzi kursy zawodowe w woj. lubelskim i nie tylko, kompleksowo przygotowując uczestników do egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego. W ten sposób, można podnosić swoje kwalifikacje i skuteczniej szukać nowej pracy. Jest to także doskonała oferta dla przedsiębiorców, którzy chcą, aby ich kadra ciągle się rozwijała. Kurs zawodowy może się odbyć np. bezpośrednio w zakładzie i z użyciem urządzeń, jakimi dysponuje dana firma. Centrum szkoleniowe H&S Training każde zlecenie wycenia indywidualnie.
H&S Centrum Szkoleniowe
ul. Lubelska 204
21-100 Lubartów
woj. lubelskie
Telefon: 696 149 502
Kursy UDT Poznańsewo-szkolenia.pl

Centrum Szkolenia i Doradztwa SEWO serdecznie zaprasza Państwa na kurs na podnośnik nożycowy w Poznaniu. Urządzenie to doskonale sprawdza się np. w na placu budowy, ponieważ pozwala znacząco przyspieszyć prace. Mianowicie, nie ma potrzeby długotrwałego i mozolnego rozstawiania rusztowania, lecz wystarczy podnieść fachowca na odpowiednią wysokość, aby umożliwić mu realizację zadania. Ponadto, z owego sprzętu korzystają również warsztaty mechaników, w celu zbadania podwozia uszkodzonego auta i zdiagnozowania problemu.
Centrum Szkolenia SEWO
ul. Topolowa 6
62-060 Poznań-Stęszew
woj. wielkopolskie
Telefon: 530 838 637
Firma szkoleniowawww.modernarea.pl

Firma Modern Area, którą pragnę Państwu dziś przedstawić zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju szkoleń z wybranej tematyki dla małych i dużych firm. Wszystkie oferowane szkolenia są prowadzone przez znane osoby, np: Artur Partyka lub Jerzy Owsiak. Szkolenia dotyczą takich tematów jak ocena pracownika, negocjacje miękkie, motywacja, zarządzanie, dla managerów oraz kadry kierowniczej, budowanie zespołu, prelekcji biznesowych oraz wielu innych. Serdecznie polecam usługi tej firmy oraz zachęcam Państwa do odwiedzenia jej witryny internetowej, gdzie znajdują się obszerne informacje na temat każdego ze szkoleń, m.in. o jego tematyce i przez kogo jest prowadzone.
Modern Area
ul. Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
woj. śląskie
Telefon: 531 813 355
Wysoki poziom obsługi prawnejwww.kancelariazielinski.pl

Kancelaria mecenasa Rafała Zielińskiego to miejsce, do którego powinieneś się udać w sytuacji, kiedy potrzebujesz pomocy w zakresie prawa karnego. Ten adwokat był niegdyś prokuratorem, przez co zdobył ogromne doświadczenie. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej www.kancelariazielinski.pl. Wejdź i przekonaj się sam. Znajdziesz tutaj dokładnie rozpisaną ofertę. Specjalnością adwokata są nie tylko sprawy karne, lecz również sprawy rozwodowe. Wszelkie usługi świadczone są w Warszawie.
Kancelaria Adwokacka Rafał Zieliński
ul. Aleja Solidarności 94
01-016 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 607 774 799
Skuteczne nauczaniemultilang.com.pl

By skutecznie nauczyć się języka obcego idealnym rozwiązaniem są szkoły językowe, które oferują nauczanie z doświadczonymi lektorami. MULTI LANG, to szkoła w mieście Ostrów Wlkp, która proponuje zapisy na zajęcia w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poziom nauki dostosowany jest do danej grupy, a język angielski nauczany jest sposobem mówionym, co daje zadowalające efekty końcowe. MULTI LANG oferuje kursy ogólne i profilowe typu Business lub Office English.
Szkoła Języków Obcych Multilang
ul. Henryka Sienkiewicza 12
63-410 Ostrów Wielkopolski
woj. wielkopolskie
Telefon: 605 066 669
Darmowe porady prawne onlinewww.eporady-prawne.pl

Strona internetowa eporady-prawne.pl to miejsce spotkania z zasadami prawa, w którym znajdziesz kodeksy, paragrafy i artykuły bez tajemnic. Portal eporady-prawne.pl oferuje z zakresu takiego jak prawo: karne, handlowe, rodzinne, opiekuńcze, cywilne czy też prawo spółek czy też szeroko pojęty mobbing, gotowe wzory umów np. kupna sprzedaży auta dostępne tutaj - www.eporady-prawne.pl, informacje o KRS oraz księgach wieczystych dostępne pod adresem www.eporady-prawne.pl. Wejdź już dziś wchodząc na adres www.eporady-prawne.pl. Porady prawne dla Ciebie ze wzorami dokumentów do pobrania - bez żadnych opłat.
www.poliglotek.edu.plwww.poliglotek.edu.pl

Zespół nauczycieli Poliglotek organizuje wyjątkowe lekcje języka angielskiego dla najmłodszych w dogodnych szkołach na terenie miasta Poznania. Znamy metody na wykształcenie w dziecku zainteresowania nauką języka obcego. Nasze metody to kursy i są dostosowane do wieku a także do określonego szczebla biegłości języka obcego Twojego dziecka. Wykwalifikowana kadra pedagogów oferuje lekcje w wyznaczonych godzinach. Serdecznie zapraszamy na lekcje angielskiego dla dzieci oferowane przez Centrum Językowe http://www.poliglotek.edu.pl/.
Poliglotek
ul. Radzimska 2
62-095 Mściszewo
woj. wielkopolskie
Telefon: 691 407 586