JocKEYS

Katalog • Promocja • Biznes • Firma    

Przemysł

A10VSOwww.bthnuma.pl

Hydraulika siłowa to zagadnienie znane każdemu, kto zajmuje się projektowaniem układów hydraulicznych i zastosowaniem ich w praktyce. Opiera się ona na wykorzystaniu energii powstającej przy wprowadzeniu cieczy hydraulicznej pod ciśnienie i zamianą tej energii w energię mechaniczną. Biuro Techniczno-Handlowe Numa zajmuje się dystrybucją produktów z zakresu hydrauliki, są to między innymi pompy łopatkowe i silniki hydrauliczne. Firma dostarcza swoim klientom wytrzymałe systemy oraz ich elementy stworzone w fabrykach cenionych i niezawodnych twórców.
BTH Numa
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 693 372 578
Dostawca składników chemicznychwww.chemicalspoland.pl

Specjalność firmy Chemicals Poland stanowią surowce chemiczne, jak również kompozycje zapachowe. Ich produkty znajdują szerokie zastosowanie w wielu działach kosmetyki np. detergentowej, białej, samochodowej i kolorowej. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu, są w stanie wykonywać swoją pracę rzetelnie i dokładnie. Zarówno wydajność oferowanych produktów, jak i bezpieczeństwo ich stosowania to sprawy dla nich kluczowe. Dysponują bogatym zapleczem magazynowym, więc są w stanie zrealizować zamówienie stałego klienta nawet w ciągu 24 godzin.
Sprawdź ofertęwww.docufield.com

Docufield z Poznania to firma, która oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań jakimi są maszyny rolowe, frankownice, kopertownice oraz terminale pocztowe. Jest to firma, która oferuje oraz serwisuje te urządzenia. Jako oficjalny serwis firmy Kern, Hunkeler, Neopost oraz kopertownic swoją pracę wykonują fachowo i rzetelnie. Firma istnieje na rynku już długi okres czasu. Przez ten czas zaufało jej duże grono klientów. Oferowany przez firmę sprzęt to urządzania wykonane z wysoką starannością, z najlepszych materiałów i nie zawodne. Ich oferta zyskała uznanie wśród wielu osób.
Docufield Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Polska 114
60-401 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 61 666 29 80
Kontenery i garażepawilonysoltysiak.pl

Doświadczony fabrykant kontenerów zakład pracy z Wielkopolski postanawia omówić urozmaiconą gamę produktów, znajdującą wdrożenie w wielu gałęziach przemysłu oraz usług. W prezentowanej palecie usług gwarantujemy kontrahentom kioski handlowe, hale prefabrykowane oraz kontenery magazynowe wyprodukowane z niezawodnej warstwowej płyty obornickiej. Zdobyta rutyna potwierdzona jest mnóstwem stworzonych zamówień, natomiast wytrzymałość zbudowanych pawilonów daje bezproblemową pracę.
Pawilony Sołtysiak
ul. Krosin 7B
64-710 Połajewo
woj. wielkopolskie
Telefon: 662 012 088
Rzetelny i sprawdzony doradza w branżywww.lechar.com.pl

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej i rzetelnej firmy oferującej wyłącznie sprawdzone produkty z zakresu armatury kierowanej dla przemysłu i prywatnych gospodarstw domowych. Oferta firmy Lechar zawiera bardzo bogaty zakres produktów takich jak: kompensatory gumowe, mieszkowe, zawory membranowe, mieszające, trójdrogowe, czterodrogowe, rury solarne oraz karbowane. Każdy produkt, który jest Państwu oferowany charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością.
LECHAR Sp. z o.o.
ul. Modularna 6
02-238 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 22 868 67 90
Jutar Sp. J.www.jutar.pl

Firma JUTAR z miejscowości Łagiewniki Kościelne sprzedaje półtusze wieprzowe, a ponadto prowadzi ubojnię trzody chlewnej, a także skup żywca. W 1995 roku powstał zakład mięsny w lokalizacji, która nie była przypadkowa ponieważ w tym rejonie znajduje się wiele hodowców trzody chlewnej. Firma stawia na ciągły rozwój dlatego w 2004 roku uległa gruntownej przebudowie. Oferowane produkty są pod stałą kontrolą jakości HACCP, a ponadto posiadamy stosowne uprawienia, które umożliwiają nam prowadzenie handlu z innymi krajami UE.
Jutar
ul. Łagiewniki Kościelne 3
62-272 Łagiewniki Kościelne
woj. wielkopolskie
Telefon: 61 427 64 68
Bogata oferta, najlepsze cenyscrapssw.pl

Scrap SSW to najlepsza oferta skupu złomu i najlepsze ceny na rynku. W swojej ofercie posiadamy skup metali kolorowych w tym metali nieżelaznych, stali i żeliwa. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki bogatej współpracy z firmami z Europy i dużym doświadczeniem oferujemy Wam profesjonalną i kompleksową ofertę skupu złomu. Posiadamy swój własny wyspecjalizowany transport który gotów jest odebrać każdy rodzaj złomu. Prowadzimy również skup surowców wtórnych. Zobacz naszą ofertę na scrapssw.pl.
SCRAP Skup Surowców Wtórnych
ul. Zachodnia 10
64-300 Nowy Tomyśl
woj. wielkopolskie
Telefon: 536 859 982
Konstrukcje stalowezomit.eu

Przedsiębiorstwo ZOMIT w Gdańsku posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sektorze przemysłowym, produkując wyroby dla armatury przemysłowej a także kooperując z firmami z branży chemicznej jak również przemysłu ciepłowniczego. W propozycji firmy ujrzycie Państwo takie wyroby cybanty aluminiowe, konstrukcje stalowe, obejmy rurowe oraz usługi jak frezowanie cnc, obróbka mechaniczna cnc i roztaczanie otworów. Dla zleceniodawców ZOMIT oferuje konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy dostaw. Motywujemy do zapoznania się z galerią wytworzonych towarów udostępnionej na stronie internetowej zomit.eu oraz do kontaktu z handlowcami, którzy gwarantują fachową obsługę.
Zomit
ul. Grunwaldzka 68
83-000 Pruszcz Gdański
woj. zachodniopomorskie
Telefon: 58 301 93 65
Stojakiwww.rollupmania.pl

Przedsiębiorstwo www.rollupmania.pl produkuje stojaki reklamowe i druk wielkoformatowy w rozmiarach dostępnych na stronie internetowej i na wyjątkowe zlecenie zleceniodawcy. Łatwy tryb składania zapotrzebowań i niedługi czas przygotowań rollupów ( około 3-4 dni w zależności od wielkości zlecenia ). Każdy roll up jest konstruowany na informacjach od klienta. Wyselekcjonowane towary i precyzyjna metoda wykonania zapewnia odpowiednią kolor prezentowanych systemów. Zapraszamy na stronę http://www.rollupmania.pl/.
Rollupmania
ul. Kordeckiego 42A
60-144 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 517 232 609
Hurtownia paskówwww.cezmar-hurtownia.pl

Przedsiębiorstwo Cezmar poleca zestaw pasków skórzanych damskich. Poszukujesz wytrzymałych pasków skórzanych? Przedsiębiorstwo ma duży wybór produktów produkcji galanterii skórzanej. Sprzedawane elementy skórzane są sprawdzone przez kobiety i mężczyzn. Sprawdzony pasek skórzany ma takie cechy jak: wytrzymałość, jakość wykonania, i metalowa klamra. Serdecznie zapraszamy do na stronę www Cezmar. Dobra jakość pasków skórzanych damskich w dobrej cenie. Sprzedajemy dla wszystkich klientów i hurtowa.
Cezmar - hurtownia internetowa
ul. Zachodnia 27/28
99-100 Łęczyca
woj. łódzkie
Telefon: 607 066 330