JocKEYS

Katalog • Promocja • Biznes • Firma    

Produkcja

Meble barowe i nie tylkojanmeble.com.pl

Przy urządzeniu lokalu gastronomicznego, bardzo ważną funkcję pełni wystrój. Niezwykle ważne są meble w kuchni restauracyjnej oraz poziom serwowanych dań, jednakże ogromna ilość gości zwraca szczególną uwagę na to, w jakim stylu urządzona jest restauracja czy bar. Z tego względu warto jest zadbać o meble barowe najwyższej jakości, które sprawią, że goście chętnie będą do niego wracali. W województwie mazowieckim działa Jan Meble - firma o wieloletnim doświadczeniu. Szczegółowe informacje uzyskasz na ich stronie internetowej: http://janmeble.com.pl/
Jan Meble
ul. Sadowa 20
05-825 Grodzisk Mazowiecki
woj. mazowieckie
Telefon: 512 224 549
Przenośniki łańcuchowewww.pomkalisz.pl

Jeśli szukamy porządnego transportera ładunków o dużym ciężarze to przenośniki łańcuchowe są idealnym rozwiązaniem. Znajdzie się dla nich zastosowanie w wielu firmach rolniczych i przemysłowych Maszyna ta najczęściej jest używana do przewożenia palet, ale nie jest to jej jedyna możliwość. Producent „Pomkalisz” na życzenie klienta może wykonać taśmę o dowolnej długości, szerokości i ilości cięgien, po to by sprostać nawet najbardziej wymagającym realizacjom. Zadzwoń i już dziś zamów projekt na idealny, dla swojej działalności, przenośnik łańcuchowy.
POM Kalisz
ul. Juliana Tuwima 6
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie
Telefon: 627 673 091
Systemy dozowania AquaTrendwww.pompydozujace.com

Dozowanie cieczy ma w wielu branżach ogromne znaczenie, dlatego musi być wykonywane z ogromną precyzją. Warto do tego celu stosować nowoczesne urządzenia, takie jak pompa perystaltyczna, które wyeliminują ryzyko popełnienia błędu, jaki mógłby mieć niezwykle dotkliwe konsekwencje. Można ją dowolnie programować i dostosowywać do swoich aktualnych zapotrzebowań. Co więcej, zapewnia ona przepływ cieczy w obu kierunkach, więc może pełnić wielorakie funkcje. Tego rodzaju rewelacyjne urządzenia znajdą Państwo np. w ofercie sklepu PompyDozujace.com.
Aqua-Trend
ul. Lokatorska 11/6
93-025 Łódź
woj. łódzkie
Telefon: 794 977 777
Tradycyjne piece do pizzyenzoforni.pl

Enzo Forni to manufaktura, w której każdy piec do pizzy opalany drewnem produkowany jest z niesamowitą dbałością o szczegóły. Stanowi unikalne połączenie tradycji z nowoczesnością, pozwalające znacząco podnieść standard restauracji. Mianowicie, uzyskujemy wyjątkową chrupkość ciasta oraz autentyczny włoski smak, a ponadto, poprawiamy szybkość obsługi, dzięki możliwości pieczenia 6 pizz jednocześnie. Enzo Forni to zespół prawdziwych specjalistów, dysponujących ogromną wiedzą na temat konstrukcji, logistyki, materiałów ogniotrwałych i nie tylko
Enzo Forni
ul. Hallera 20C
40-326 Katowice
woj. śląskie
Telefon: 539 367 341
Etui na dowód rejestracyjnyimakk.pl

Dzięki zawieszkom samochodowym przygotowanym przez producenta Imakk, Państwa klienci zdejmą zwykłe choinki zapachowe i powieszą zamiast nich materiały reklamowe firmy. Wystarczy wzbogacić je o atrakcyjny kształt, ilustrację oraz zapach i wręczyć na zakończenie współpracy. Umieszczone tam logo, adres lub slogan staje się tym samym widoczne za każdym razem, gdy kierowca wsiada do auta. Co więcej, zawieszkę dostrzegą też pasażerowie, a nawet osoby mijające pojazd stojący przy krawężniku. Jej kształt może być dopasowany do danej branży i przypominać np. komputer, samochód, ubranie lub dom.
Progres
ul. Malczewskiego 11
13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie
Telefon: 509 732 596
Jakość najwyższej klasympack.com.pl

Jeśli obiektem Państwa poszukiwań są tuby kosmetyczne o najwyższym standardzie, usługi firmy Mpack będą najlepszym rozwiązaniem. Dzięki zamieszczonemu na stronie Kreatorowi Tub istnieje możliwość wykonania własnego projektu, dokładnie odzwierciedlającego Państwa personalne zapotrzebowania. Aby zapewnić swoich klientów o najwyższej jakości towarów, producent na życzenie dołącza do zamówienia certyfikat jakości. Dokładność ich badań potwierdza świadectwo homologacji urządzeń, jaki również posiadają.
MPack Sp. z o.o.
ul. Sobiekursk 26a
05-480 Karczew
woj. mazowieckie
Telefon: 22 780 05 00
Producent profili elewacyjnychwww.gzymsy-masbud.pl

Masbud to firma budowlana, która jest w Polsce pionierem produkcji profili elewacyjnych. Ich produkty są niespotykanie lekkie, giętkie i łatwe w montażu. W swoim bogatym asortymencie posiadają oni między innymi gzymsy styropianowe, podparapetniki, bonie, kolumny i ich głowice, okienne listwy styropianowe, zworniki czy łuki o dowolnie dopasowanym promieniu i wzorze. Wszystkie produkty wykonane zostają z twardego, wytrzymałego styropianu, tak aby nie zawieźć Państwa oczekiwań.
Firma produkcyjna Golden Boxwww.goldenbox.com.pl

Firma Golden Box to profesjonalny i rzetelny producent opakowań ozdobnych na wymiar. Dzięki ofercie firmy otrzymują Państwo dostęp do bardzo pięknie wykonanych i trwałych pudełek ozdobnych, które mogą zostać wykorzystane do zapakowania prezentu. Potencjalny klient może złożyć zamówienie pudełek o różnym kształcie, kolorze oraz wymiarach. Golden Box wykonuje swoje pudełka z najlepszych materiałów na rynku. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem http://www.goldenbox.com.pl/.
Golden Box
ul. Włodowice 2
57-400 Nowa Ruda
woj. dolnośląskie
Telefon: 697 093 815
Gumowe zabezpieczenia metaluwww.gumaprodukt.pl

Przedsiębiorstwo Guma Produkt oferuje Wam odbojniki gumowe wykonane z wysokiej jakości mieszanki składników nitrylowych, które wykorzystywane są w takich sektorach jak transport lub elektryka. Artykuły fabrykowane przez naszych specjalistów charakteryzują się idealnym wykonaniem i wytrzymałością wyrobów, dlatego że tworzone są na innowacyjnym sprzęcie, jak na przykład prasy hydrauliczne jak również wytłaczarki. Zakład pracy Guma produkt w Pelplinie stawia sobie za postanowienie dopełnienie nawet w największym stopniu złożonych koncepcji, aby zrealizować Państwa specyficzne projekty, a trud fachowców doprowadza do tego, że jesteśmy przygotowani aby dostosować się do nawet najbardziej potrzebujących kupujących. Serdecznie przekonujemy do współpracy, wszystkie dane kontaktowe zobaczycie na stronie gumaprodukt.pl.
Guma Produkt
ul. Strzelnica 5
83-130 Pelplin
woj. pomorskie
Telefon: 585 352 943
Obrusyobrusynawymiar.pl

Firma Natim wśród zdobień stołowych chce dostarczyć Państwu obrusy dostępne w sklepie od producenta. Istotą naszego sklepu internetowego jest głównie dystrybucja wysokiej jakości produktów, jak obrusy plamoodporne a wśród nich chociażby gładkie wzory, a'la Adamaszek oraz lniane z robótką ręczną. Zapraszamy zatem serdecznie do skorzystania z niepowtarzalnej oferty wyposażenia sypialni i jadalni. Chcemy zagwarantować, że będziecie Państwo usatysfakcjonowany z jednych z lepszych na rynku pościeli i obrusów nabytych w Natim.
F.H.U.P. Natim
ul. Graniczna 11 Witobel
62-060 Stęszew
woj. wielkopolskie
Telefon: 785 150 692