JocKEYS

Katalog • Promocja • Biznes • Firma    

Inne usługi

Sprawdź ofertę firmyzakladanietrawnika.pl

Jedną z usług ogrodniczych, jakie oferuje firma Hortus, jest niwelacja terenu. Działają oni w Słupsku i pobliskich miejscowościach, zawsze dbając o każdy szczegół realizacji zlecenia. Dzięki swoim nowoczesnym urządzeniom wielofunkcyjnym, dokonują szybkiego wyrównania i wygładzenia podłoża, rozprowadzając odpowiednio glebę oraz pozostałe materiały. Są nie tylko specjalistami, ale również pasjonatami ogrodnictwa, którzy swoją pracę zawsze wykonują rzetelnie. Ponadto, zapewniają także atrakcyjne ceny.
Hortus
ul. Ku Słońcu
76-251 Łosino
woj. pomorskie
Telefon: 511 008 901
Strona z ofertami pracyatrakcyjnewynagrodzenie.pl

Ogłoszenia o pracę, zamieszczane na stronie AtrakcyjneWynagrodzenie.pl, zawsze zawierają podaną propozycję wynagrodzenia. Dzięki temu, szybko można przekonać się, czy dana oferta jest dla nas korzystna, bez tracenia czasu na bezowocny kontakt. Jest to doskonałe miejsce dla przedsiębiorców poszukujących nowego personelu, jako że pozwala im wystawiać anonse bez ponoszenia żadnych kosztów. Portal AtrakcyjneWynagrodzenie.pl posiada wygodny, intuicyjny interfejs i efektywnie łączy pracodawców z osobami bez zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie
ul. Limbowa 5
64-761 Krzyż Wielkopolski
woj. wielkopolskie
Telefon: 530 718 596
Dowiedz się więcejwww.adwpajer.pl

Piaseczno to miejscowość położona niedaleko stolicy. Między innymi właśnie na tym obszarze prawnik Jarosław Pajer świadczy swoje usługi prawne. Ze względu na szerokie doświadczenie w prowadzeniu rozmaitych spraw o różnym poziomie trudności, jest w stanie rzetelnie i profesjonalnie zająć się wieloma dziedzinami prawa: nieruchomości, karnym czy też rodzinnym. Jedną z jego specjalizacji jest windykacja. Z pewnością w sposób dokładny i uczciwy sprawi, że przedsiębiorca odzyska należne mu pieniądze.
Adwokat Jarosław Pajer
ul. Peowiaków 10/5
20-007 Lublin
woj. lubelskie
Telefon: 509 298 426
Pizzeria Avantibielsko.pizzeria-avanti.com

Avanti to pizzeria w Bielsku-Białej, która prowadzi dowóz aż do 23:00, a w soboty nawet do północy. Ich menu jest bardzo rozbudowane, aby każdy smakosz znalazł coś dla siebie. Są tam różne rodzaje pizz, wykonanych na cieście przygotowanym według własnej receptury. Wzbogacane zostały one o ciekawe kompozycje dodatków, zarówno mięsnych, jak i rybnych, serowych oraz warzywnych. Restauracja zaopatruje się w składniki u zaufanych polskich dostawców, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość potraw. Dowóz na terenie Bielska-Białej jest bezpłatny.
Pizzeria Avanti
ul. Górska 134
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
Telefon: 33 817 73 33
Informacje o zabiegukamastudio.pl

Jeden z zabiegów realizowanych przez gabinet kosmetyczny Kama stanowi piercing. Zlokalizowany jest on Mikołowie przy ulicy Krakowskiej. Zdobienie ciała kolczykami posiada wielowiekową tradycję i występowało w wielu kulturach świata. Obecnie nadal jest bardzo popularnym sposobem na wzbogacenie swojego wyglądu, lecz jego wykonanie zapewnia zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa. W salonie Kama wszystkie przyrządy są odpowiednio czyszczone i dezynfekowane, a kosmetyczka wykonuje zabieg piercingu przy użyciu wyjałowionych rękawiczek.
Gabinet Kosmetyczny Kama
ul. Krakowska 9
43-040 Mikołów
woj. śląskie
Telefon: 692 491 746
Kancelaria Prawa Rodzinnegokpr-poznan.pl

Jeśli interesuje Cię profesjonalne zajęcia się sprawą z prawa rodzinnego, warto jest skorzystać z usług Kancelarii Prawa Rodzinnego z okolic Poznania. Jest to sposób na specjalistyczne doradztwo prawne, które pomoże Ci rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy. Zajmą się także złożeniem pozwu o rozwód czy też wnioskiem o alimenty. Warto jest znać swoje prawa, a ci prawnicy z pewnością dokładnie Cię poinformują. Jeśli jesteś zainteresowany tymi usługami prawnymi, odwiedź ich stronę internetową.
Kancelaria Prawa Rodzinnego
ul. Libelta 10/11
61-706 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 605 240 837
Najlepsza rozrywka w Krakowiewhywefight.pl

Jeśli interesuje Cię jak najlepsze pole do paintballa w Krakowie, bez wątpienia warto skontaktować się z firmą Why We Fight. Dysponują oni przystosowanym odpowiednio obszarem, zlokalizowanym na wschodnich obrzeżach miasta, tuż obok pięknego pałacu z XVIII wieku. W ofercie są trzy różne pakiety, różniące się ilością dostępnych do wystrzelania kulek z farbą. Zawsze wszyscy gracze otrzymują również specjalnie przystosowaną maskę z podwójną szybką na oczy i mundur. Paintball to doskonała propozycja na specjalne okazje (np. wieczór kawalerski), a także zwykłe spotkania ze znajomymi.
Pole Paintball
ul. Benedykta Dybowskiego 2
31-999 Kraków
woj. małopolskie
Telefon: 609 960 925
Zobacz ofertę biurabreuro.pl

Jeżeli szukają Państwo zewnętrznej firmy do prowadzenia swojej księgowości to powinni się Państwo udać do Tych gdzie znajdują się profesjonalne biura rachunkowe firmy „EURO”. W ich murach codziennie uzupełnianych jest tysiące dokumentów biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy wypracowali sobie doskonale sprawdzające się metody, które w znaczący sposób skracają czas wykonywanej przez nich pracy. To właśnie ich zaangażowanie daje tak dobre rezultaty i to dzięki nim firma doskonale prosperuje od 1998 roku.
Biuro rachunkowe Euro
ul. Romana Dmowskiego 96/11
43-100 Tychy
woj. śląskie
Telefon: 604 190 413
Catering na weseleevery-event.pl

Zorganizowanie uroczystości ślubnej to bardzo trudne zadanie, którego nie ułatwia fakt, że trzeba przygotować strawę dla dużej liczby gości i zaplanować wszystko tak by niczego nie zabrakło. W tak ważnym wydarzeniu w swoim życiu warto zdać się na wiedzę i umiejętności specjalistów i zamówić profesjonalny catering na wesele. Taki właśnie ma w swojej ofercie firma Every Event, z której pomocą zorganizują Państwo doskonałe przyjęcie. Wystarczy dostarczyć, za pomocą mejla lub telefonicznie, liczbę gości i preferowane potrawy, a resztą zajmą się eksperci. Więcej o tej ofercie dowiedzieć można się tutaj.
Every Event
ul. plac Wiosny Ludów 2
61-800 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 690 288 546
Szkolenia stomatologiczneakademiadawsona.pl

Akademia Dawsona prowadzi szereg kursów specjalistycznych. W ich ofercie znajdują szkolenia stomatologiczne. Obejmują one tematy takie jak szkolenie z okluzji, chirurgii czy stomatologii estetycznej. Oferta kierowana jest do stomatologów chcących pogłębiać wiedzę lekarską oraz poznać zagadnienia przydatne w codziennej pracy, ale często pomijane przez społeczności dentystyczne. Prowadzone są również zajęcia, mające na celu poprawę kontaktu z obecnymi i przyszłymi pacjentami. Spotkania prowadzą doświadczeni wykładowcy i praktycy z polskich oraz amerykańskich poradni stomatologicznych.
Akademia Dawsona
ul. Mogileńska 10A/2
61-052 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 508 561 070