JocKEYS

Katalog • Promocja • Biznes • Firma    

Informatyka

Ceny pozycjonowaniawww.agilito.pl

Z pewnością warto zainwestować w oferowane przez agencję Agilito pozycjonowanie strony. Cena tej usługi nie jest u nich wysoka, a co więcej, zamiast podpisywać od razu umowę długoterminową, można wykupić jeden z niedrogich pakietów SEO. Skuteczna promocja w sieci odgrywa dziś niesamowicie istotną rolę, ponieważ znacząca większość potencjalnych klientów to właśnie tam szuka interesującej ich oferty, nawet jeśli są to np. usługi lub sklep stacjonarny. Dzięki kompleksowej optymalizacji, wykonanej przez specjalistów z Agilito, to właśnie Państwa witryna zajmie miejsce w top 10 wyników wyszukiwania.
Agilito Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 790 752 541
Doświadczenie serwisanci - Lukanetwww.lukanet.pl

Lukanet serwis RTV mieszczący się w miejscowości Niepołomice. Wśród wielu usług jakie oferują, znajduje się też naprawa sprzętu RTV. W dzisiejszych czasach nie należy to do najłatwiejszych zadań. Wszechobecna miniaturyzacja dotknęła także sprzętu elektronicznego. Obecnie układy elektroniczne znajdujące się w radiach, telewizorach lub innych sprzętach są bardzo małe i ciężko w nie ingerować. Na szczęście działający w Niepołomicach serwis RTV Lukanet, zatrudnia wyspecjalizowanych serwisantów, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej nowoczesnym sprzętem.
Lukanet
ul. Plac Kazimierza Wielkiego 4
32-005 Niepołomice
woj. małopolskie
Telefon: 507 054 839
Maszyny do kopiowaniawww.druxero.pl

Działająca na terenie całego województwa Śląskiego firma Druxero zajmujące się pełną obsługą firm w zakresie sprzętu biurowego. Wynajem kserokopiarek, ploterów, oraz urządzeń wielofunkcyjnych odbywa się na najwyższym poziomie oraz z dbałością o każdego klienta. Posiadając najlepszych pracowników firma prowadzi serwis kserokopiarek, ploterów oraz pozostałych urządzeń biurowych. Z usług tych mogą skorzystać mieszkańcy Opola oraz całego woj. Śląskiego w oparciu o korzystną umowę serwisową. Oferta ta to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy.
Druxero
ul. Pyskowicka 21
44-172 Niewiesze
woj. śląskie
Telefon: 697 240 069
Projektowanie witrynwww.zenitad.pl

Agencja ZenitAd z Torunia zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych dla firm z Polski. Kolejnym etapem jest pozycjonowanie oraz linki sponsorowane. Dobrze zoptymalizowana strona może się wysoko pokazywać na ważne frazy w Google. Dobre miejsce zwiększa szansę na kliknięcia użytkowników. Kampanie reklamowe w wynikach organicznych i Google Adwords to zadanie dla specjalistów od SEO i SEM. Zakres działań marketingowych jest opisany na stronie internetowej firmy.
ZenitAd
ul. Dekerta 26
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Telefon:
Promocja w sieciwww.capability.pl

Strony internetowe są dziś najważniejszym elementem każdej kampanii reklamowej w sieci. Każda nowoczesna agencja reklamowa tworzy witryny których celem jest przedstawienie oferty firmy i zachęcenie do zakupów. Dobra strategia ma wpływać na pozycje witryny i kierować setki potencjalnych użytkowników. W ten sposób działa agencja Capability z Wrocławia, która projektuje i tworzy strony internetowe. W ofercie jest także pozycjonowaniem stron oraz reklamy PPC. Jeśli szukasz firmy SEO zapraszamy do kontaktu.
Capability
ul. Norwida 25
50-369 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon:
Performance Webwww.performanceweb.pl

Aktualnie każda firma inwestuje w marketing internetowy. Agencja interaktywna Performance Web z Katowic może wspomóc działania online w zakresie linków sponsorowanych Google Adwords oraz pozycjonowania stron. Jeśli klient potrzebuje responsywnej strony specjaliści przygotuję dedykowane rozwiązania. Firma współdziała z dużą ilością polskich i zagranicznych firm oraz wie jak właściwie przygotować kampanię AdWords tak aby zmniejszyć sumę niskiej jakości wejść i zwielokrotnić ilość wejść do strony mogących zwiększyć sprzedaż.
Performance Web
ul. Bankowa 14
40-952 Katowice
woj. śląskie
Telefon:
Tworzenie witrynwww.kalibi.pl

Każda agencja SEO wie, że optymalizacja stron jest podstawą wysokich pozycji w wyszukiwarce. Firma Kalibi w swojej ofercie ma także reklamy Adwords i inne skuteczne narzędzia marketingu internetowego. Już dziś zespół specjalistów może Państwu doradzić jak zacząć lub zwiększyć skuteczność marketingu internetowego. System rozliczeń jest nastawiony na płatności za za efekty. Tylko kliknięcia doprowadzające konsumentów do wskazanej podstrony są wartościowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.
Kalibi
ul. Matejki 34a
90-237 Łódź
woj. łódzkie
Telefon:
Ułatw sobie test na uprawnienia budowlaneuprawnienia-budowlane.pl

Program dostarczany Państwu przez firmę Invest Holding s.c. jest kompleksowym rozwiązaniem, które pomoże przyswoić niezbędną wiedzę, która wymagana jest podczas egzaminu na uprawnienia budowlane. Nauka poprzez użytkowanie ich programu jest lekka i przyjemna. Dodatkowo wyposażyli swój produkt w sprawdzający moduł, który pozwala na przetestowanie umiejętności osoby szkolącej się. Pomaga to w obserwowaniu postępów nauki przed zbliżającym się testem. Na ich stronie znajdą Państwo aktualności dotyczące samych testów jak i programu, wystarczy kliknąć tutaj.
INVEST-PROJECT
ul. Laskowice 29
82-550 Prabuty
woj. pomorskie
Telefon: 576 996 325
Sprawdźwww.isecure.pl

Każde przedsiębiorstwo powinno przynajmniej raz w roku przeprowadzić audyt danych osobowych. Warto wybrać najlepszą ofertę, która zapewni najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Te warunki spełniają usługi doradczej firmy iSecure. Poza przeprowadzeniem audytu, rejestrują również oni zbiory danych w GIODO oraz przejmują obowiązki Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Ich usługi pozwalają efektywnie chronić informacje przed wyciekiem, który zawsze bardzo źle odbija się na funkcjonowaniu oraz reputacji firmy.
iSecure Sp. z o.o.
ul. Żurawia 43
00-680 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 223 796 395
Pogotowie komputerowewww.otulon.pl

Komputer czy laptop to w naszych czasach podstawowe narzędzie pracy w którym przechowujemy mnóstwo danych i informacji. Jednak czasami dochodzi do ich utraty i nie potrafimy sami ich odzyskać. Z pomocą spieszy wtedy pogotowie komputerowe Otulon prowadzące działalność na terenie miasta Poznań. Odzyskiwanie danych z laptopów czy komputerów przeprowadzane jest przez specjalistów, którzy szybko i sprawnie wykonają całą operację ich odzyskania. Centrum Otulon świadczy swoje usługi z dojazdem do domu czy biura Państwa firmy, by m. in. szybko usunąć usterkę czy naprawić niedziałający system w komputerze.
Centrum Komputerowo Sieciowe Otulon
ul. Bosa 15/10
60-125 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 514 944 099